Teksti suurus:
A A A

Kaitseliidu Järva maleva aastapäevapidu

08.11.2018
11. novembril möödub 100 aastat päevast, mil Eesti mehed ühinesid oma vabast tahtest ühtseks jõuks. Loodi Kaitseliit, et tagada keele ja kultuuri säilimine läbi aegade.
 
Kaitseliidu Järva malev tähistab aastapäeva 9. novembril 2018 algusega kell 19.00 Veskisilla tantsuhallis. Peole on oodatud kõik Kaitseliidu tegev-, toetaja- ja auliikmed koos kaaslasega.
 
Aastapäevapeol vaatame tagasi möödunud aastale ja tunnustame neid kaitseliitlasi, naiskodukaitsjaid ja noortejuhte, kes 2018. aastal märkimisväärselt panustasid nii organisatsiooni tegevusse kui enda arengusse.

Järva maleva pealik major Gabriel Rikberg annab üle Kaitseliidu keskjuhatuse poolt annetatud Kaitseliidu teenetemedalid, Kaitseliidu ülema tänukirjad ja meened, Järva maleva juhatuse poolt annetatud Järva maleva rinnamärgid, meened ja malevapealiku tänukirjad. Tunnustatakse Järva maleva laskevõistluse võitjaid.

Peo oodatumaks ja erilisemaks hetkeks on Järva maleva aasta kaitseliitlase ja Järva ringkonna aasta naiskodukaitsja 2018 väljakuulutamine. 
Tiitlivõitjad saavad juba traditsiooniks kujunenud auhinnad (sepised) –Järva maleva aasta kaitseliitlase mõõk ja Järva ringkonna aasta naiskodukaitsja liilia. 

2017. aastal valiti Järva maleva aasta kaitseliitlaseks Mario Reinu ja Järva ringkonna aasta naiskodukaitsjaks Eve Kivistik.
 
 
Peo meeleolu loob ja õhtut juhib Arlet Palmiste, tantsuks mängib ansambel Sleepwalkers.
Oodata on üllatusesinejad.
 
 
Peol osalemiseks on vajalik osalustasu (15 eurot inimene) maksmine hiljemalt 2. novembriks 2018 Järva maleva korrapidajale või internetipanga teel
Saaja nimi: KAITSELIIT
Saaja konto: EE461010022002422007 (SEB pank)
Selgitus: Kaitseliidu aastapäev, osaleja nimi (ed)
Viitenumber: 62020100054
 
Pärast seda, kui oled sooritanud ülekande, anna palun peol osalemisest teada maleva referendile tel 717 9705 või kirjuta gerly.leitkaitseliit.ee. Topelt registreerimine on vajalik seetõttu, et ülekande ebaõnnestumise või mõnel muu inimliku eksituse tõttu ei jääks keegi peoõhtust ilma.