Teksti suurus:
A A A

Kaitseliidu 2015 aasta karikavõistlused jalgpallis

15.06.2015
Autor: Margus Purlau
13.06.2015 toimusid Paides Kaitseliidu karikavõistlused jalgpallis. Karikavõistlustele registreerus 10 võistkonda Kaitseliidu malevatest ja Peastaabist ning rekordarv osalejaid. Loositi välja kaks alagruppi koosseisudes:

A alagrupp: Pärnumaa malev, Kaitseliidu Peastaap, Järva malev, Rapla malev ja Saaremaa malev.

B alagrupp: Harju malev, Võrumaa malev, Tartu malev, Valgamaa malev ja Jõgeva malev.

Ilm soosis jalgpalliturniiri igati ning ka mängud osutusid pingeliseks ja väravaterohkeks. A alagrupi võitis Pärnumaa malev, teiseks tuli Järva malev. B alagrupi võitis Tartu malev, teiseks tuli Võrumaa malev. Seega poolfinaalides kohtusid omavahel Pärnumaa ja Võrumaa malev ning Järva malev ja Tartu malev. Esimesest poolfinaalist väljus võitjana Pärnumaa malev seisuga 2:0. Teisest poolfinaalist pääses kullamängu Järva malev (2014 aasta karikavõitja) seisuga 3:0.

3- 4 kohamängus läksid omavahel vastamisi vanad rivaalid Tartu ja Võrumaa malev, millest seekord väljusid võitjana Võrumaa jalgpallurid.

Pika jalgpallipäeva lõpp kulmineerus finaalmänguga, kus vastamisi läksid Pärnumaa ja Järva malev. Finaalmäng oli mängimist ja vaatamist väärt, sest pakkus tõeliselt head jalgpalli. Vaatamata möödunud aasta karikavõitja Järva maleva südikale mängule pidi Järva malev 2015 aastal tunnistama Pärnumaa maleva paremust. Finaalmängu lõplik skoor jäi 2:0.

Karikavõistluste lõplik paremusarvestus:

Pärnumaa malev;
Järva malev;
Võrumaa malev;
Tartu malev;
Harju malev;
Rapla malev;
Valgamaa malev;
Saaremaa malev;
Kaitseliidu Peastaap;
Jõgeva malev.

Palju õnne võitjatele ja kõikidele Kaitseliidu jalgpallisõpradele. Täname Järva malevat siinhulgas Järva maleva pealikku kol-ltn Arvi Niglas´t ja Margus Tepner´it hea ja ladusa võistluse organiseerimise eest. Loomulikult ka ilusa ilma eest.