Teksti suurus:
A A A

Alanud on registreerimine Järva maleva laskevõistlusele

01.10.2018
Kõik Järva maleva liikmed, kellel on relvaõpe läbitud, on oodatud osalema Järva maleva laskevõistlusel, mis toimub 20. oktoobril 2018 kella 10.00 kuni 16.00-ni Kose-Risti laskepaigas.

 

Laskeharjutuse kirjeldus: Laskevõistlusel on neli rada, laskude arv ca 100 lasku. Stardisignaal antakse kohtuniku märguande peale (kohtuniku kell) ja aeg läheb kinni, kui kõlab võistleja viimane lask.

Riietus/varustus: Kaitseväe välivorm vastavalt ilmastikule, rakmed või lahingvest.
3-punkti relvarihma võib kanda ainult koos rakmete või lahingvestiga. Killuvesti (neil, kellel on kodusel hoiul) kandmine on lubatud, aga varustustaskud peavad olema eemaldatud. Killuvesti peal tuleb kanda rakmeid või lahingvesti. Kõigil võistlejatel on kohustuslik laskeharjutuse soorituse kestel kanda kindaid, kaitseprille ja kuulmiskaitsmeid. Kiivri kandmine on soovituslik.

Toitlustamine: toimub võistluspaigas

Relvastus: AK-4, Galil, M14, G36 või M4/AR15 või poolautomaatne relv, mille kaliiber on kas 5,56 või 7,62. Võistlejad, kellel pole kodusel hoiul relva, saavad malevast automaatrelva AK - 4. Lubatud on kõik sihtimist soodustavad abivahendid nagu punatäpp, optika, laserid jt (võistleja enda vaba valik). Samuti on lubatud kasutada erinevaid lasku kompenseerivaid kompensaatoreid.
Keelatud on kasutada harkjalgu ja käetoe seest väljatulevaid harke, käetugi võib küll olla küljes, kuid hargina seda kasutada ei tohi.

NB! Relvaomanikud võtavad oma relva ja kuus (6) salve ise kaasa, teisele korraldab relvade veo võistluspaika läbiviija.

Punktiarvestus: laskevõistluse aususe huvides suurema kaliibriga (7,62) punktiarvestus on A 5p, C 4p, D 2p. Väiksema kaliibriga relva (5,56) kasutamise korral A 5p, C 3p, D 1p.
Laskevõistluse tulemused saadab korraldaja pärast võistlust kõigile osavõtjatele e-posti teel.

Autasustamine:  esimest kuut võistlejat autasustatakse diplomiga, esikolmikut medali ja meenega. Autasude pidulik üleandmine toimub Järva maleva aastapäevapeol 9. novembril 2018 Veskisilla tantsuhallis (Türi-Alliku).


Registreerimine laskevõistlusele on avatud ja lõpeb 15.10.2018 kell 23.59.
Kõik, kes jäävad kirjapanekuga hiljaks, need võistlusel osaleda ei saa.
Registreerimine Janno Tamme elektronpostiaadressil  janno.tammeremmers.ee.

Registreerumiseks vajalik informatsioon:
1.    Nimi
2.    Auaste
3.    Relva mark (5,56; AR15/G36; 7,62AK-4 + „malevast“ või „omal olemas“)
4.    Transport võistluspaika, st „Tulen oma transpordiga“ või „Soovin maleva transporti“.
5.    Rahuaja ametikoht, st Paide -, Türi-, Koeru- või Roosna-Alliku üksikkompanii
6.    Kontaktid: e-post, telefoni number

Oled võistlusele registreeritud sellekohase kinnituskirja (vastuskirja) saamisel. Juhul kui kinnituskirja ei ole saabunud, siis võtke kindlasti ühendust Janno Tammega telefonil +372 51 69 103 või saatke korduskiri janno.tammeremmers.ee. Samadele kontaktidele on oodatud ka kõik võistlust puudutavad küsimused.
 
2017. aasta laskevõitluse võitis Roosna-Alliku üksikkompanii tegevliige Kalmer Kaljuvee. Teise koha saavutas Paide üksikkompanii tegevliige Vallo Tamme ja kolmanda koha Paide üksikkompanii tegevliige Janno Tamme.

 

Aktiivset osavõttu!


Janno Tamme
Paide üksikkompanii tegevliige ja võistluse peakorraldaja 

 

Teate edastas:
Vivika Barnabas
Järva maleva personalispetsialist