Teksti suurus:
A A A

Türi jaoskond kutsub head tegema.

14.04.2014
Naiskodukaitse on heategevusega tegelenud juba loomisaastate algusest saati.
Kogudes esmalt raha heategevuslike loteriide, kookide müükide ja laatade korraldamisega, et tagada kaitseliitlastele vajalikud vormid ja vahendid sõja pidamiseks.
Tänasel päeval on vormid ja vahendid meestele õnneks juba tagatud.
Kuid paljud naiskodukaitse jaoskonnad on endiselt jätkanud erinevate heategevuslike tegevustega.
Türi jaoskonna üldkoosolekul otsustati, et sel aastal pannakse alus, loodetavasti järjepidevale traditsioonile, esimesele heategevuslikule rahakogumise projektile oma jaoskonnas.
Suheldes erinevate inimestega ja kuulates erinevaid arvamusi, loodame koguda piisavalt vahendeid, et korraldada Oisu õpilaskodu kasvandikele koolilõpu seiklusreis.
Naiskodukaitse Türi jaoskond otsustas raha koguda korraldades loterii, milles iga loos võidab. Loteriid on võimalik osta esimest korda Türi lillelaadal. Edaspidi ka teistel suurematel Türil toimuvatel sündmustel.
Seoses sellega kutsume üles kõiki Türi valla inimesi, kes soovivad toetada Oisu õpilaskodu õpilaste seiklusreisi annetama loterii tarbeks erinevaid esemeid. Loterii auhindadeks sobivad erinevad käsitöö tooted, erinevate firmade, eraisikute kinkekaardid, teenuste soodustused jms. Kõikide annetajate nimed on nähtavad loterii müügikohas juhul kui annetaja ei soovi jääda anonüümseks.

Soovid täpsemat informatsiooni? Helista- 53409397 või kirjuta reinikatattergmail.com , Sulle vastab Naiskodukaitse Türi jaoskonna esinaine Reinika Tatter