Teksti suurus:
A A A

On aeg märgata tublisid emasid

13.03.2014
Naiskodukaitse Järva ringkonnal ja Järva maavalitsusel on juba viiendat korda au välja  kuulutada Järva maakonna aasta ema konkurss. Kandidaate saab esitada kuni märtsikuu lõpuni.
 
Järva maakonna aasta ema konkursil kandidaat on Järvamaal elav naine, kes on pühendunud ja väärikas ema (laps või lapsed võivad olla ka kasulapsed).

Kandidaate võivad üles seada nii üksikisikud, omavalitsused kui ka organisatsioonid, ettevõtted (ise ennast esitada ei saa).
Taotlused, märgusõnaga „Aasta ema“, saata 31. märtsiks elektrooniliselt e-posti aadressile tiianaiskodukaitse.ee või paberkandjal aadressil: Rüütli 25, Paide, 72713. Taotluse võib tuua ka isiklikult Järva maavalitsuse valvelauda.

Taotlusele kirjutada aasta ema kandidaadi nimi, sünniaeg, elukoht, laste arv ja vanus ning vabas vormis kirjeldus ja põhjendus, miks esitatud isik tiitlit väärib. Lisada tuleb ka taotluse esitaja nimi ning kontaktandmed.

Naiskodukaitsjatest ja ühiskonnas lugupeetud isikutest koosneval žüriil on õigus küsida esitatud kandidaadi kohta täiendavat arvamust teda tundvatelt isikutelt.

Konkursi eesmärk on väärtustada eesti ema.
Järvamaa aasta ema 2014 kuulutatakse välja nädal enne emadepäeva. Varem on Järvamaa aasta ema tiitliga pärjatud Aile Pent, Ülle Pent, Miia Jürgen ja Lii Sammler.
 
Tiia Mettus
Naiskodukaitse instruktor
Naiskodukaitse Järva ringkond
717 9719