Teksti suurus:
A A A

Jõustruktuuride spordimängud

30.08.2016
Kaitseliit korraldas Sillamäel 26. ja 27. augustil jõustruktuuride spordimängud, kus Eesti julgeoleku organisatsioonid võtsid omavahel mõõtu erinevatel spordialadel. Kaitseliidu võistkonnas oli mitmeid Järva maleva liikmeid.
Järva malevast saavutas kpt Lauri Lipp 2.koha meeste 100m jooksus. Naiskodukaitsja Tiia Riis saavutas esikoha sõudeergomeetril ning Jana Matvejeva esikoha rattakrossis.

Üldarvestuses võitis esikoha Politsei- ja Piirivalveamet, teiseks tuli Vanglateenistus ja kolmandaks Kaitsevägi.

Viissada sportlast võistles kahe päeva jooksul Sillamäe Kalevi spordikeskuses ja selle lähiümbruses kergejõustikus, sulgpallis, jalgpallis, rannavolles, murdmaajooksus, tänavakorvpallis, males, sisesõudmises, orienteerumises, rattakrossis, lamades surumises ning teenistuspüstolist laskmises.

Spordimängude eesmärgiks on populariseerida sporti ja tervislikke eluviise ning arendada Eesti Vabariigis laiapõhilist riigikaitset. Varasemalt on jõustruktuuride sportmänge läbi viinud Eesti politsei spordiliit koostöös Politsei- ja Piirivalveametiga, kaitsevägi ning Justiitsministeerium. Jõustruktuuride spordimängud toimuvad igal teisel aastal.