Teksti suurus:
A A A

Järvamaa aasta isa 2016

10.10.2016
Järvamaa aasta isa 2015 Valeri Ivanov koos lapselapsega
Autor: Tiit Reinberg / Järva Teataja
Järva Maavalitsus, Kaitseliidu Järva malev ja Naiskodukaitse Järva ringkond kuulutavad välja konkursi „Järvamaa aasta isa".Kandidaate väärika tiitliga tunnustamiseks saab esitada kuni 20. oktoobrini.
„Eelmisel aastal alustatud traditsioon sai väga palju positiivset tagasisidet ning maavalitsusse esitati kokku kümme väga head kandidaati. Loodan väga, et tänavu jõuab sõnum aasta isa konkursist veel rohkemate inimesteni ning komisjon, kes otsuse peab tegema, on taaskord ülimalt keerulise, ent olgem ausad, siiski väga meeldiva olukorra ees. Soovime konkursiga  väärtustada tervet ja tugevat peret ning isa rolli perekonnas. Kandidaate võivad üles seada nii üksikisikud, omavalitsused kui ka organisatsioonid ja ettevõtted ehk teisisõnu kõik, kes on märganud häid ning eeskujulikke Järvamaa isasid, keda tunnustada ning teistele eeskujuks tuua. 

Tunnustuse ja lugupidamisega käib kaasas ka gloobusekujuline sepistatud talisman, mis ka aastakümnete pärast laureaadile loodetavasti naerumuige näole toob ning meenutab tema ja tema tegude olulisust oma perekonna ja Järvamaa jaoks," lisas Aasma.

„Isaks olemine on mehe kõige tähtsam roll. Lapsele on isa ilmasammas, kellele saab alati kindel olla ning kes on alati olemas. Usun südamest ja tean tegelikult seda juba praegu, et Järvamaa tublide emade kõrval on väga tublid isad. Eriti suurt rõõmu teevad need isad, kes  panustavad isegi rohkem, kui ühiskond neilt seda ootab. Märkame neid isasid ja esitame nad tiitlile Järvamaa aasta isa," ütles Naiskodukaitse Järva ringkonna esinaine Kirsika Ilmjärv. 

Taotlused, märgusõnaga „Aasta isa", saata 20. oktoobriks e-posti aadressile infojarva.maavalitsus.ee   või paberkandjal aadressil: Rüütli 25, 72713 Paide.

Taotluses märkida ära kandidaadi nimi, sünniaeg, elukoht, laste arv ja vanus ning vabas vormis kirjeldus ja põhjendus. Lisada ka taotluse esitaja nimi ning kontaktandmed.