Teksti suurus:
A A A

Järva maleva sisejalgpalliturniir

15.10.2014
Väätsa spordihoones oli 12. oktoobril Järva maleva saalijalgpallivõistlus. Esindatud oli Paide, Türi ja Koeru üksikkompanii ning staabi võistkond. Seekordsel jõukatsumisel väljus võitjana Türi üksikkompanii võistkond, kes lükkas troonilt viimasel neljal aastal võistlused võitnud Paide üksikkompanii võistkonna.

Tulumused:

I   koht: Türi üksikkompanii
II  koht: Paide üksikkompanii
III koht: Staabi võistkond
IV  koht: Koeru üksikkompanii"

JUHEND

Eesmärk: viia läbi Järva maleva liikmetele jalgpallivõistlus. Aeg: 12. oktoober 2014.a. Koht: Väätsa Spordihoone. Osalejad: Järva maleva allüksuste vähemalt 5-liikmelised võistkonnad (4+1). (võistkonna koosseisus võib olla nii mehi kui naisi).

1) Võistlusreeglid: Mängu normaalaeg kestab 2x10 minutit. Poolaegade vahel on 5-minutiline vaheaeg, mil meeskonnad vahetavad väljaku pooli. Iga uus poolaeg algab lahtilöögiga väljaku keskelt. Kollane kaart: võistkond peab mängima 2 min. arvulises vähemuses. Punane kaart: Võistkond peab mängima mängu lõpuni arvulises vähemuses. Mängu algus ja lõpp antakse vilesignaaliga.

2) Mänguaeg: Mänguaeg on jooksev v.a. mängu viimane minut, s.t. et aeg peatatakse iga kohtuniku vile korral ja käivitatakse siis, kui pall mängu pannakse. Mäng katkestatakse järgmistel juhtudel: tõsine vigastus mängijal, viga võistlejale, värav või lahtimäng. .

4) Mängijad: Mängu jooksul võib ühest meeskonnast korraga väljakul viibida maksimaalselt viis mängijat, kellest üks on väravavaht.

5) Mängijate vahetamine: Mängijaid võib vahetada ükskõik millal ja ükskõik kui palju kordi. Vahetus toimub väljaku piirde juures.Uus mängija võib väljakule astuda siis kui vana on lahkunud väljakult.

6) Kohtunikud: Mängu juhib üks kohtunik, kes jälgib mängu reeglitepärast kulgu. Mängu kohtunikud määratakse nendest võistkondadest, kes küll osalevad turniiril, kuid momendil ei mängi.

8) Varustus: Soovituslik on, et võistkonna liikmed kannavad ühtset võistlusvormi. Kaitsva suunitlusega varustus on soovituslik. Sisejalatsid (mängitakse saalis) .

8) Muu: Eelregistreerimine toimub Järva maleva instruktr-koolitaja e-mailil jaak.tammikkaitseliit.ee või mobiilil +372 58 559 982 kuni 10. oktoobrini 2014a.

9) Ajakava Kell: 09:30 – 09:50 saabumine / soojendus

10:00 Võistluste algus

Võistluste lõppaeg sõltub eelregistreerinud võistkondade ja kohale tulnud võistkondade arvust.

Lõpp hiljemlat 15:00

10) Punktiarvestus: Võitja on see võistkond, kes kogub turniiril kõige rohkem punkte. Võrdsete punktide korral loeb 1)omavahelise mängu tulemus 2) väravate vahe 3) löödud väravate arv 4) loos. Võit annab võistkonnale 3 punkti, viik 1 punkti ja kaotus 0 punkti.