Teksti suurus:
A A A

Järva maleva luurevõistlus 2014

14.05.2014

Järva maleva luurevõistlusele 2014 on alanud eelregistreerimine. Luurevõistlus toimub 6-8 juuni 2014 Albu vallas ( start reede hilisõhtul) ja eelregistreerimine lõpeb 25. mail 2014. Võistkondade eelregistreerimine toimub Järva maleva korrapidamise telefonil 5253861 või  väljaõppeülema kpt Gabriel Rikberg´i meiliaadressil gabriel.rikbergkaitseliit.ee . Registreerimisel soovime teada võistkonna nime, võistkonna nelja liikme nimesi, esindaja kontakt telefoninumbrit, meiliaadressi ja nime. Võistlusele ootame kuni kahtekümmet võistkonda ja eelisjärjekorras on oodatud Järva maleva võistkonnad. Täpsem informatsioon võistkondade esindajatele peale eelregistreerimise lõppu meiliaadressile.  

 Järva maleva luurevõistluse 2014 eelinformatsioon:
Luurevõistlusel puutuvad kokku võistlejad erinevate ülesannetega nagu näiteks takistusriba,meditsiini ülesanne, linnalahing, luureülesanne, jalaväe ja roomiku vastaste miinide deaktiveerimine ja teisaldamine. Korraldaja poolt üles seatud ülesanded on kõigile jõukohased ja läbitavad.
Luurevõistlusel on esindaja roll ülioluline ja tähtis, kuna ta abistab oma meeskonda neljal ülesandel. Kahel ülesandel on esindaja võistkonna täisliige.
Luurevõistlusel toimub ka laskmine, kus lastakse erinevatest Kaitseliidu relvadest. Laskmis ülesanne toimub korraldaja poolt antud relvadest ja laskemoona väljastab korraldaja.
Rajal oleval võistlejal on kaasas relv (AK4, Galil, jne) relva puudumisel asendatakse see Karl-Gustavi konteineriga.